Судебно

Згідно з місячним календарем, наприкінці березня найнебезпечнішим днем буде п’ятниця. Це може вплинути на Ваш поточний рейтинг на сайті. Для того, щоб залишити відгук на нашому сайті авторизуйся. Авторизуйся, щоб підписатися та бути в курсі цікавих події.

  • Із братами Губенками все зрозуміло, але і Юрій Вухналь (Іван Ковтун), і Юша Ґедзь (Олексій Савицький), і Олаф Кракен (Георгій Киндєєв), і Гелія Грач (Софія Воронова) — це все псевдоніми.
  • Через зміни в законі про товариства з обмеженою відповідальністю тепер виключити засновника можна лише за його власним бажанням.
  • Тому переходжу на полтавський суржик.
  • 191 КК України на підставі ст.forty eight КК України у зв’язку із зміною обстановки.
  • «Український інтерес» не відповідає за вміст інших сайтів.

А співзасновники і на збори з першого разу не сходяться»,– розказує редакторка. Газета, яку редагувала ще Олена Пчілка, після роздержавлення ледь зводить кінці https://fedorchuk.com.ua/ з кінцями. Редакція «Гадяцького вісника» (Полтавська область) однією з перших в Україні наважилася стати самостійною в рамках реформи комунальних ЗМІ.

Повернення До Суті Людської Особистості

Треба було або наймати когось іншого, або розбиратися самостійно. Я читала тільки закон про роздержавлення. У березні 2017-го року дванадцять працівників та працівниць редакції стали співзасновниками ТОВ «Гадяцький вісник».

газета по-українськи гороскоп

А ще якби цвітна була та фотографій більше! » – жінка, яку я зустріла біля автостанції не передплачує «Гадяцький вісник» вже кілька років. Але від знайомих з району чую, що їхні бабусі й дідусі досі читають «Гадяцький вісник», вважаючи велику кількість тексту хорошою рисою.

Lets Chat!
1
Need Help?
Hi!
Hope You are fine.
How can we help you?